1. Biuro matrymonialne Serenada
2. Domy drewniane
3. Darmowe gry MMO
4. zwrot pieniędzy
5. Opieka Niemcy praca
6. TIM SA
7. Sprawdzony transport
8. Dealer samochodów Mercedes-Benz - Duda Cars
9. Systemy ekspozycyjne
10. owi.pl
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Reklama
Polecamy
Kontakt

Biuro matrymonialne Serenada

Punkty: 20 [ ct:4, pr:3, gfx:3, biz:3, link:0, html:0, rss:2, ex:5   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Ofertę Biura matrymonialnego Serenada kierujemy do ludzi samotnych zainteresowanych usługami matrymonialnymi. Nasze usługi są godne polecenia z uwagi na kilka elementów, które wyróżniają nas wśród konkurencji z branży matrymonialnej. Jesteśmy Biurem ogólnopolskim i obsługujemy samotnych ze wszystkich regionów kraju. Bez względu na miejsce zamieszkania, osoby samotne mają duży wybór ofert matrymonialnych ze swojego województwa, miasta i regionu. Nasze ogłoszenia matrymonialne są w różnych przedziałach wiekowym i są one odpowiednie dla młodych, w średnim wieku i starszych osób. Klienci po zapisaniu się do naszego Biura otrzymują obszerne biuletyny ofert, z których wybierają dowolną ilość profili a do nich otrzymują dane kontaktowe i zdjęcia. Oprócz przekazywania ofert, Biuro matrymonialne pomaga w doborze osób na zasadzie podobnych preferencji, cech charakteru, wykształcenia, wspólnych zainteresowań. Udzielamy też porad instruktażowych przy organizacji spotkań i randek we dwoje. Wyróżniamy się na tle innych biur, prezentacją ofert naszych klientów na stronie internetowej. Polecamy również kojarzenie par międzynarodowych, naszych klientek z partnerami z zagranicy. Inne nasze atuty i wyróżniki to miła i przyjazna obsługa klientów i niska opłata członkowska za usługi matrymonialne. Klientow obsługujemy w siedzibie Biura, drogą internetową na skrzynkę mailową oraz drogą wysyłkową - listownie. Sczegółowe nformacje o kojarzeniu par są opisane na naszej stronie internetowej.
nazwa firmy Biuro matrymonialne Serenada
adres ul.Nowa 5.
76-270 Ustka
pomorskie (Polska)
mapa
telefon 510580466
e-mail biuroserenada@wp.pl
nip 8391981979
REGON 220024527
słowa kluczowe matrymonialne, biuro matrymonialne, oferty matrymonialne, ogloszenia matrymonialne
kategorie Usługi >> Biura matrymonialne
Handel >> Sprzedaż wysyłkowa
Komputery i internet >> Serwisy internetowe
data wpisu 2013-02-18
ważny do 2017-02-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.serenada.pl
reklama
Afilomat.com - aktualizator linków afiliacyjnych. System maksymalizacji zysków z programów partnerskich utrzymujący ciągłość przekierowań.
tagi

NASZE POZOSTAŁE KATALOGI

POLECAMY
Valid XHTML 1.1
Polityka prywatności | Strona należy do grupy Cruza
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij